Profesjonaliści bezpieczeństwa maszyn

Powstanie marki CUBEsafety stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku w kwestii bezpieczeństwa maszyn. CUBEsafety oferuje kompleksowe podejście do zagadnienia bezpieczeństwa maszyn – od identyfikacji problemu, do jego rozwiązania. Udzielamy wsparcia producentom maszyn, użytkownikom, a także szkolimy osoby zainteresowane bezpieczeństwem maszyn.

Nasz doświadczony zespół cechuje wiedza zdobyta przy projektach budowy oraz modernizacji maszyn. Dzięki temu, nasze usługi związane z ocenami bezpieczeństwa maszyn stanowią unikatową jakość. Do zagadnień ocen bezpieczeństwa maszyn podchodzimy z perspektywy realizacji oraz użyteczności. Mimo wysokiego poziomu komplikacji zagadnienia, staramy się wyjaśniać wymagania oraz proponować ich spełnienie.

Kompleksowo pomagamy rozwiązywać problemy z dziedziny bezpieczeństwa maszyn. Wykonujemy oceny ryzyka. Pomagamy w doborze rozwiązań technicznych. Udzielamy konsultacji związanych z wymaganiami norm szczegółowych. Wspieramy w obliczeniach wytrzymałość konstrukcji. A na koniec projektu przeprowadzamy procedurę oceny zgodności i przygotowujemy odpowiednią dokumentację, taką jak instrukcje.

Właścicielem marki CUBEsafety jest firma CUBE SYSTEMS Sp. z o.o. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania i budowy maszyn, ich modernizacji, a także robotyzacji. Specjalizujemy się w zagadnieniach bezpieczeństwa maszyn, propagując uczciwą konkurencję. Należymy do grona liderów w wyżej wymienionych obszarach pod względem jakości świadczonych usług. W zakresie bezpieczeństwa maszyn współpracujemy z globalnymi organizacjami, wspierając je w budowie zrównoważonej gospodarki.

CUBEsafety w liczbach

0
Godzin

Naszego doświadczenia nie liczymy w latach pracy. Liczymy w godzinach projektowych.

0
Realizacji

Projekty oraz techniczne realizacje związane z bezpieczeństwem maszyn.

0
Ocen

Wykonancyh audytów, odbiorów oraz konsultacji technicznych.